Menu

TRIXIE Aporter do treningu brązowy 8 x 20 cm - DARMOWA DOSTAWA OD 95 ZŁ!

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Zabawka Preydummy jest zastrzeżoną poprzez Jana Nijboer, specjalistę do spraw wychowania psów, zabawką do zabaw w myśliwego i zdobycz. Uszyta jest z wytrzymałego lnu i zaopatrzona w uchwyt do rzucania. Zabawka ta stanowi optymalną stymulację do socjalnej zabawy, a także pomaga rozwinąć instynkt łowczy.

Zabawkę można napełnić karmą suchą, mokrą lub przysmakami i w ten sposób nagrodzić psa za grzeczne zachowanie. Wychowanie psa z pomocą zabawki Preydummy wymaga od Twojego czworonoga wysiłku równocześnie fizycznego, jak i intelektualnego, a co więcej, umacnia jednocześnie relację psa ze swym właścicielem.

Trixie Preydummy zabawka dla psa w skrócie: Do napełniania karmą suchą albo mokrą. Rozmiary: Ø 8 cm, długość: 20 cm. Nieprzeciętna do aportowania i szukania. Możliwość prania w pralce do temp. 60°C. Po napełnieniu korkiem w wystarczającej ilości może być wykorzystywana na dodatek w wodzie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.