Menu

TRIXIE Barierka drewniana 63-108 x 50 x 31 cm- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

zwiększ bezpieczeństwo swego czworonożnego kompana! Bramka ograniczająca marki Trixie to nieprzeciętny towar do barykadowania pomieszczeń lub schodów. Bramka o wysokości 50 cm pasuje zwłaszcza dla szczeniąt oraz dorosłych psów drobnych ras.

Montaż jest szybki i prosty, a szerokość bramki jest regulowana bezstopniowo od 63 do 108 cm, dzięki temu połączysz ją rewelacyjnie do framugi drzwi czy szerokości schodów. Bramka ograniczająca firmy Trixie produkowana jest z lakierowanego drewna sosnowego i ocynkowanych prętów.

Wpasuje się do każdego otoczenia dzięki swojemu nienarzucającemu się i stylowemu wyglądowi. Pozycje nóżek możesz zjednoczyć do wymogów mieszkania, a przeciwpoślizgowe spody dbają o stabilność i jeszcze większe bezpieczeństwo.

Trixie bramka ograniczająca dla psa w skrócie: Bramka ograniczająca dla szczeniąt albo psów małych ras nieprzeciętna do drzwi i schodów dostosowywana szerokość: bezstopniowa regulacja szerokości bramki od 63 do 108 cm prosty montaż: w kilku krokach Indywidualnie dopasowywane nóżki: pozycje nóżek można połączyć do wymogów mieszkania Ochrona przeciwpoślizgowa: gumowe spody Prosty, wysmakowany design: z lakierowanego drewna sosnowego, wpasuje się do każdego otoczenia, nienarzucający się i stylowy wygląd Kolor: drewno sosnowe, srebro Materiał: Rama: drewno sosnowe Krata: pręty ocynkowane wymiary: rozmiary całkowite, dł.

x gł. X wys.: 63–108 x 31 x 50 cm Odstępy między prętami: ok. 2,7 cm Grubość prętów: ok. 3,5 mm Uwaga: bramki należy używać jedynie do ograniczenia przejścia przy drzwiach i schodach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.