Menu

TRIXIE Target stick wskaźnik treningowy wraz z clickerem- RÓB ZAKUPY I ZBIERAJ PUNKTY PAYBACK - DARMOWA WYSYŁKA OD 99 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent TRIXIE 

Opis

Trixie Target stick ze zintegrowanym klikerem jest efektywnym urządzeniem do tresury i nauki Twojego pupila. Target Stick może być stosowany u zwierząt niezależnie od wieku i rasy. Jest tak samo efektywny jednocześnie u szczeniąt jak i dorosłych zwierząt.

Urządzenie jest bezusterkowe, zwłaszcza jeśli chodzi o tresurę niedużych zwierząt, stanowiąc wielką pomoc w nauce nowych sztuczek. Możesz stosować Target Stick dla wielu zadań równocześnie u psów, kotów, królików i ptaków.

Trening z klikerem: Natychmiastowe nagradzanie jest szczególnie istotne w szkoleniu zwierząt. Jeśli czas między pożądanym zachowaniem i nagradzaniem zwierzęcia będzie zbyt długi (powyżej 2 sekund), zwierzę nie zrozumie związku między tą czynnością i otrzymaną nagrodą.

Jeśli nagrodzenie pupila nastąpi w tym samym czasie co kliknięcie, zwierzak ekspresowo rozezna połączenie obydwóch czynności. Tresura klikerem poprzedza tresurę pałeczką. Dlatego inicjując tresurę klikerem należy najpierw złożyć pałeczkę.

Kliknięcie i nagradzanie następuje w tym samym czasie. W ten sposób zwierzak momentalnie zrozumie związek pomiędzy tą czynnością i otrzymaną nagrodą. Powtórz tą czynność conajmniej 15-20 razy przez kilkanaście następujących po sobie dni.

teraz kliknięcie zroumiane zostanie jako forma pochwały, o ile nagroda w rzeczywistości nastąpi zaraz po kliknięciu. Trening z pałeczką: Po kliknięciu zostaje wykorzystana pałeczka. Twój pupil uczy się podążać nosem za pałeczką.

Jak jedynie nos psa poruszy kuleczkę nastąpi automatycznie kliknięcie, a nastąpnie nagroda. Teraz masz możliwość nauczenia pupila wielu {pomocn|przydatn)ych sztuczek. Cechy produktu: Materiał: tworzywo sztuczne Dla wszystkich zwierząt: psów, kotów, królików, ptaków Idealne urządzenie do treningów i nauki Efektywny dzięki specjalnej metodzie sygnalizacji Chowany stick Kuleczka na końcu patyczka jest dobrze widoczna i "przyjazna dla nosa" pupila Dołączona z książką ze wskazówkami w szkoleniu (język niemiecki i angielski)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.