Menu

Vitapol Smakers dla nimfy - orzechowy 2szt [2207]

Cechy produktu

  • Producent Vitapol 

Opis

marka VITAPOL to lider na rynku przetworów owocowo-warzywnych. Polska producent, która powstała w latach 90. Tych ubiegłego wieku ma do zaoferowania całą gamę pokarmów i przysmaków dla ptaków oraz zwierząt domowych. Oprócz pożywienia, w ofercie tego producenta wyszukamy produkty z zakresu higieny dla np. Kotów. Firma cechuje się wysokom jakością, a także atrakcyjną ceną.

Oferowana kolba dla papużek to posiłek nad wyraz zbliżony do naturalnego pokarmu naszego zwierzaczka. Wspiera on najważniejsze funkcje organizmu, na dodatek jest nieprzeciętna do skubania oraz bardzo pożywna. Na dodatek firma VITAPOL zadbała o jej funkcjonalność, posiada ona klips dzięki któremu bezproblemowo zawiesimy go w klatce naszego zwierzaczka.

unikalne połączenie smaków zadziała pozytywnie na zmysły naszego pupila a my będziemy posiadać pewność, że podajemy mu artykuł najwyższej jakości. Kolby są produktem, który stanowi nieprzeciętne uzupełnienie codziennej diety ptaków.
Dzięki swojej unikalnej formie pomagają w ścieraniu nadmiaru tkanki rogowej dziobów, a dokładnie dobrany skład sprawia, że są chętnie spożywane.

Pokarm zawiera najwyższej jakości komponenty, poprzez co mamy pewność, że nasz skrzydlaty pupil dostaje to co najlepsze.

Skład:
białko roślinne 12,7%, włókno 8,5%, tłuszcz roślinny 5,10%, popiół 3,4% witaminy A, B1, B2, D3, E.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.