Menu

Łagodny płyn do usuwania plam łzowych i przebarwień 50ml

Cechy produktu

  • Producent beaphar 

Opis

 Beaphar Łagodny płyn do usuwania plam łzowych i przebarwień Opakowanie: 50ml Preparat do pielęgnacji okolic oczu dla psów, kotów i niewiele znaczących domowych zwierząt futerkowych. Preparat do pielęgnacji okolic oczu i uszu dla psów, kotów i małych domowych zwierząt towarzyszących.

przeznaczony jest do pielęgnacji oczu niezwykle wrażliwych. Eliminuje plamy łzowe, wybarwienia, nacieki. Dezynfekuje i uniemożliwia tworzeniu się stwardnień wokół oczu. Silnie przebarwione nacieki powinny być przemywane raz na dobę.

szczególnie łagodny I niedrażniący (bez alkoholu) trafny ponadto dla szczególniewrażliwych zwierząt. Mieści MSM (metylosulfonylometan), czyli ekologiczny związek siarki, występujący np. W produktach mlecznych, owocach I warzywach, który przycznynia się do regeneracji i obszerniejszej wytrzymałości skóry.

Dawkowanie / sposób zastosowania: Zwilżyć miejsca wokół oczu 1-2 x w tygodniu. Nanosić na miejsca objęte zmianami przebarwieniami, zgrubieniami. Po zwilżeniu odczekać chwile i delikatnie zebrać zanieczyszczania miękką ściereczką lub gazikiem.

U niełatwych ras można stosować codziennie. Nie należy wkraplać preparatu do uszu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.