Menu

leżak wiklinowy dla dużego psa kota innych zwierząt XL duży

Cechy produktu

  • Producent Wyroby z Wikliny PPH Jan Wnuk 

Opis

szerokie legowisko z wikliny dla psa albo kota - nadzwyczajny wybór dla Twojego pupila

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obfity i wygodny leżak dla zwierząt kompletnie wytwarzany z wikliny. Każdy właściciel czworonożnego pupila wie, że dobry leżak to zdecydowana podstawa. Nasze zwierzęta lubią takie przytulne leżaki ze względu na obszerny komfort a także poczucie bezpieczeństwa. Nasz kosz uwydatnia się przede wszystkim rewelacyjną jakością wykonania, dzięki czemu zwierzęta od razu przyzwyczajają się do swego nowego posłania. Kosz pleciony jest zgodnie z tradycyjnymi metodami, co widać po misternym wzorze splotu, który eksponuje połączenie funkcjonalności z atrakcyjnym naturalnym wyglądem. Dzięki naprawdę obszernym wymiarom, kosz może spokojnie pomieścić znacznego psa. Co więcej, przytulny charakter legowiska sprawia,niezwykle nieraz śpią w nim 2-3 mniejsze psy, czy koty. O najwyższy poziom komfortu zadbać można dokupując specjalnie zaprojektowaną poduszkę, która pozwala zwierzęciu komfortowo się położyć i drzemać. Nie da się ukryć, że legowisko jest tak miłe i miękkie, iż pupil potrafi przesypiać w nim całe dnie!

Z obfitych rozmiarów tego sporego leżaka dla zwierząt proponujemy trzy opcje (długość x szerokość x wysokość x rozmiary wewnętrzne denka):
• rozmiar I - 100 x 65 x 20 d.80x50,
• rozmiar II - 110 x 70 x 22 d.90x53,
• rozmiar III - 120 x 80 x 23 d.100x56.

obszerny kosz z wikliny dla zwierząt to także ekologiczny dobór

Warto podkreślić,dzięki temu, że kosz wytworzony jest z wikliny, to akcentuje się on organicznością, którą doceniają nie tylko właściciele pupili, ale także i one same. Co więcej, jeśli chodzi o poduszkę, to dostępnych jest kilka wzorów, dzięki temu realne jest jeszcze lepsze przypasowanie legowiska do naszego czworonoga.

oferujemy także mniejsze rozmiary - od 50cm długości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.