Menu

Mocny Lep na szczury. Rat Gluebook Sx.

Cechy produktu

  • Producent Linarem 

Opis

konkretny Lep na szczury, myszy Rat Gluebook Sx.
Rat Gluebook SX to konkretny lep na szczury i myszy, który dzięki zaimplementowaniu silnego kleju i wabikowi spożywczemu doskonale łapie gryzonie. Nacięcia na kartoniku umożliwiają złożenie pułapki klejowej w tunel i umieszczenie w trudno dostępnych miejscach.

Silny atraktant

Gryzonie nie mogą się oprzeć żeby wejść na lep. Silne atraktanty umieszczone w specjalnym uwalniaczu zapachu umieszczonym na środku lepu.
Wyjątkowo bezpieczna

Lep na szczury nie gromadzi żadnych trucizn ani toksyn. Pułapka na szczury wykorzystuje w działaniu specjalny klej który uniemożliwia gryzoniom odlepienie się od pułapki. Może być użyta wszędzie tam gdzie nie można używać innych rozwiązań deratyzacyjnych.

Trwały klej

Lep na szczury jest niezwykle wydajnym rozwiązaniem w swym działaniu. Zaimplementowany klej ma specjalny skład chemiczny, który uniemożliwia jego wyschnięciu, przez co lep na myszy może być wykorzystywany poprzez długi okres czasu.


atrybuty:

- silny klej, uniemożliwiający wydostanie się złapanemu gryzoniowi,
- lep na szczury nie zawiera żadnych toksyn,
- Pułapka o rozmiarach 33 cm x 21,5 cm.
- higieniczne, bezkontaktowe pozbywanie się martwego gryzonia
- silny wabik


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.