Menu

oneConcept Lake Lassie Wodopój dla psów 4 l pompa filtr z węglem aktywnym

Cechy produktu

  • Producent OneConcept 

Opis

Gasi pragnienie Twojego czworonoga: Wodopój Lake Lassie firmy oneConcept dostarcza czysta wodę dla psa na trzech poziomach picia.Poidło Lake Lassie firmy oneConcept ugasi pragnienie każdego psa czy kota.

4-litrowy zbiornik zapewni zwierzętom upragnioną wodę w każdej chwili, a Ty nie musisz martwić się ciągłym dolewaniem. Dla wygody picia poidło posiada trzy zbiorniki z wodą na rozmaitej wysokości dla śladowych, przeciętnych i dużych zwierząt.

wbudowana pompa o mocy 2 W pompuje wodę do najwyższego zbiornika, gdzie płynie ona w dół na zasadzie przelewania się. Zaimplementowany filtr z węglem aktywnym oczyszcza wodę w trakcie cyrkulacji, dzięki temu jest ona świeża i czysta poprzez cały dzień.Gasi pragnienie zwierząt domowych: Wodopój Lake Lassie firmy oneConcept dostarcza czystą wodę dla zwierząt o przeróżnej wielkości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.