Menu

Opinel - Outdoor Nóż No.08, niebieski

Cechy produktu

  • Producent Opinel 

Opis

Opinel to francuska firma z ponad stuletnią historią specjalizująca się w wyrobie najwyższej jakości noży . Y dla szerokiego grona użytkowników; {pomocn|przydatn)y na jachcie, w górach, podczas wspinaczki, na biwaku czy na wycieczce.Jego ergonomiczna rękojeść wykonana jest z dwukolorowego tworzywa.

Jest odporne na temperatury w zakresie -40 do +80C. Gwizdek ma głośność 110dB i jest słyszalny z odległości 300m. W przypadku zagubienia się w terenie może znacznie ułatwić nam porozumienie się z innymi ludźmi, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo podczas wszelakich wypraw.Głownia (dł.

8,5 cm i grubość 2,5 mm) wykonana jest z nierdzewnej i modyfikowanej stali Sandvik 12C27. Nóż wyposażony jest w system blokady Virobloc- blokuje on głownię w stanie otwartym lub zamkniętym znacznie zwiększa to bezpieczeństwo podczas użytkowania narzędzia.

W głowni jest otwór, który umożliwia otwarcie noża jedną ręką oraz służy jako klucz do odkręcania np. Szekli bądź śrubek. Częściowo ząbkowane ostrze (3,5cm) ułatwia cięcie naturalnych lub syntetycznych lin i pasów co przydaje się szczególnie podczas wspinaczki w górach oraz podczas rejsu jachtem.Do rękojeści przymocowana jest wytrzymała nylonowa linka.

Ułatwia przymocowanie noża do plecaka czy paska oraz zapewnia łatwe i znacznie szybsze wyjęcie np.: z kieszeni.Właściwości:Kolor: czarno - niebieski,Długość całkowita: 192 mm,Długość w stanie złożonym: 108 mm,Długość głowni: 85 mm,Grubość głowni: 2,5 mm,Stal: nierdzewna, modyfikowana Sandvik 12C27,Rękojeść: tworzywo sztuczne,Blokada: Virobloc,Waga: 63 g.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Opinel w Polsce.

Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!

tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.