Menu

Sabunol Płyn do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt 250ml

Cechy produktu

  • Producent Sabunol 

Opis

 Sabunol 250ml Płyn do zwalczania kleszczy i pcheł w otoczeniu zwierząt Środek przeznaczony do zwalczania pcheł i kleszczy w otoczeniu zwierząt: na legowiskach, dywanach, w klatkach, budach itp. Mieści dwie substancje czynne: permetrynę i geraniol.

Nie stosować u kotów. Zalecenia Wykazana badaniami 100% eliminacja: dorosłych osobników pcheł dorosłych kleszczy larw pcheł – bezposrednio po zastosowaniu kleszczy w stadiach juwenilnych sprawność działania – do 2 miesięcy od zastosowania.

Przedłużone działanie nie dotyczy larw pcheł. Komponenty aktywne: Permetryna – 1g/1kg Geraniol – 0,5g/1kg Sposób użycia Spryskać równomiernie legowisko, budę, klatkę albo inną powierzchnię, na której występują pchły.

Po dwóch tygodniach czynność powtórzyć. Zabieg zagwarantuje ochronę przeciwpchelną otoczenia zwierzęcia do 2 miesięcy. Uwagi Nie stosować u kotów. Nie dopuszczać do zlizywania preparatu poprzez koty. Działa nad wyraz toksycznie na organizmy wodne, wywołując długofalowe skutki.

W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Bronić przed dziećmi. Unikać uwolnienia do środowiska. Zebrać wyciek. Zawartość/pojemnik eliminować do uprawnionego odbiorcy odpadów.

posiada Pyretrynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Nie prowokować wymiotów. Zanieczyszczone oczy natychmiast płukać ciągłym strumieniem wody. Zanieczyszczona skórę umyć skrupulatnie woda z mydłem, a następnie spłukać dużą ilością wody.

Wdychanie – w razie złego samopoczucia wyjść na świeże powietrze. Dłuższy kontakt cieczy ze skóra może powodować wysuszenie, z okiem – łzawienie i zaczerwienienie, połkniecie – podrażnienie układu pokarmowego.

Przechowywać w zamkniętych opakowaniach w temperaturze pokojowej. Niepokaźne ilości artykułu (u konsumenta) rozcieńczyć woda, wylać do kanalizacji, spłukać dużą ilością wody. Obfite ilości odpadowego towaru oddać do marki zajmującej się utylizacją.

Opakowanie 250 ml Sabunol jest marką tworzoną przez firmę Laboratorium DermaPharm. W ofercie Sabunol znajdują się produkty przeciwkleszczowe i przeciwpchelne, w których głównym składnikiem jest permetryna.

Środki biobójcze gwarantują ochronę na długi czas, ograniczając ryzyko przenoszenia chorób przez zakażone insekty. Gama produktów Sabunol jest duża i każdy właściciel powinien znaleźć adekwatny produkt dla swojego pupila.

Sabunol to preparaty występujące w formie obroży lub kropel....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.