Moje konto
  • Wahl Blade Ice Spray 4w1: do chłodzenia, czyszczenia, oliwienia i ochrony ostrzy Wahl Blade Ice Spray 4w1: do chłodzenia, czyszczenia, oliwienia i ochrony ostrzy

Wahl Blade Ice Spray 4w1: do chłodzenia, czyszczenia, oliwienia i ochrony ostrzy

1 oferta z 1 sklepu

Producent Wahl WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentWahl

WAHL Blade Ice to nowoczesny, wielofunkcyjny preparat do pielęgnacji ostrzy w trakcie pracy. Zadbaj o kondycję i trwałość Twoich ostrzy, stosuj preparat BLADE ICE w trakcie pracy. BLADE ICE to błyskawiczne oczyszczenie i schłodzenie ostrzy.

Ten rewelacyjny preparat wielofunkcyjny rozwiąże aktualne problemy z ostrzami i pomoże uniknąć następnych: Zalety: BLADE ICE schłodzi rozgrzane pracą ostrze BLADE ICE nasmaruje je nie przetłuszczając BLADE ICE rozpuści zapieczony brud i oczyści ostrze BLADE ICE zabezpiecza ostrza przed korozją w razie kontaktu z wilgocią Prosty w użyciu, bardzo skuteczny środek do higieny narzędzi.

Nie tylko usuwa włosy, brud i zanieczyszczenia, ale także chłodzi ostrza i pozostawia na nich powłokę smarującą. Niesmarowane, zabrudzone ostrza stawiają większy opór, co powoduje podwyższenie ich temperatury pracy, a także powoduje ich szybsze zużycie.

Niepotrzebnie obciążają też dodatkowo silnik maszynki Używając tego preparatu zapewnisz maszynce idealne warunki pracy ostrza. Pojemność: 400 ml

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też