Menu

ZOLUX ANAH Nożyczki XL do pazurów dla kota

Cechy produktu

  • Producent Zolux 

Opis

 Zolux | Anah | Obcinacz do pazurów dla kota mocno wytwarzany obcinacz do pazurów dla kota producenta Anah w dwóch wielkościach do wyboru. Nowa gama produktów do higieny i pielęgnacji kotów Anah powstała w oparciu o wysokiej jakości materiały, które wytrzymałość.

Obcinacze posiadają progresywny wygląd, a także spójną z całą linią kolorystykę utrzymaną w kolorach pudrowego różu i bieli. Zaprojektowane zostały w taki sposób,podczas zabiegu zapewnić komfort zarówno kotu jak i użytkownikowi.

dodatkowo myśląc o środowisku naturalnym opakowanie produktu nie mieści plastikowych osłon ani metalowych nitów co ułatwia jego recykling. Także wygląd opakowanie został produkowany od nowa - opakowanie jest mniejsze i do jego produkcji użyto mniej tworzyw.

Obcinacz do pazurów marki Anah pozwala na precyzyjne obcinanie kocich pazurów. Równocześnie w razie uszkodzenia jak i w celu ich skrócenia. Towar zaopatrzony został w specjalną zastawkę zabezpieczającą przed zbyt niedługim obcięciem.

Obcinacz firmy Anah to towar: mocno produkowany produkowany z wysokiej jakości tworzyw utrzymany w spójnej kolorystyce pudrowego różu i bieli dedykowany dla kotów wszystkich ras pomagający dbać o kocie pazury...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.