Menu

Lignol - Mycie powierzchni z drewna oraz korka

Cechy produktu

  • Producent Pramol 

Opis

Preparat myjąco-konserwujący do mycia powierzchni podłogowwych z drewna i korka, lakierowanych i nielakierowanych parkietów. Dzięki zawartości wosków pielęgnujących pozostawia na powierzchni jedwabistą powłokę ochronną. Perfekcyjnie pielęgnuje powierzchnię nadając jej naturalny wygląd. Stosować na czystą i suchą podłogę. Aplikować ręcznie.

  • Sposób wykorzystania: roztwór 2-4%
  • Konserwacja: środek nierozcieńczony
  • pH koncentratu: 6,4
  • Opakowania: butelka 1 l, kanister 10 l

wyznaczonia szczegółowe

Czyszczenie: 200 - 400 ml na 10 l wody. Przed rozpoczęciem pracy należy skrupulatnie zamieść i zetrzeć powierzchnię. Nanieść roztwór mopem. Usunąć pozostałości.
Konserwacja: Nanieść nierozcieńczony produkt na powierzchnię. Przed rozpoczęciem pracy powierzchnia musi być czysta i sucha. Nanosić cienkie warstwy: 1 warstwę – na powierzchnie lakierowane, 2 warstwy – na powierzchnie nielakierowane. W sytuacji aplikacji dwóch powłok, należy pozostawić pierwszą warstwę do wyschnięcia przez około 60 minut, następnie nałożyć drugą. Nie nakładać zbyt grubych warstw. Po zakończeniu pracy wszystkie stosowane narzędzia spłukać skrupulatnie wodą.

Bezpieczeństwo

w przypadku zanieczyszczenia oczu natychmiast przemyć dużą ilością wody. W razie kontaktu ze skórą obficie spłukać wodą. W przypadku spożycia wypić dużą liczba wody. Natychmiast zwrócić się po pomoc lekarską. Nie wywoływać wymiotów bez konsultacji z lekarzem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

komponenty

Woski pielęgnujące, cząsteczki plastiku, środki zapachowe, środki konserwujące.

dane techniczne

Możliwość przechowywania - do 2 lat

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.