Menu

Biały Kieł

Cechy produktu

  • Nośnik DVD 

Opis

Biały Kieł to rezolutny i nad wyraz nietypowy szczeniak – mieszanka wilka i psa. Po rodzicach odziedziczył najkorzystniejsze parametry obu ras, które pozwalają mu przetrwać w mroźnych warunkach północy. Przygarnięty poprzez indiańskiego wodza, Biały Kieł uczy się współpracy z ludźmi i innymi psami.Niestety na skutek niespodzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko nietrudny zarobek. Biały Kieł postanawia uciec i znajdzieć swojego mężczyzny. Tak rozpoczyna się niezwykła przygoda psa, który stał się legendą.

Twórcy hitów „Sekrety morza", „Happy Feet: Tupot znikomych stóp 2" i „Sekretne życie zwierzaków domowych" prezentują pełną mądrości, przygód i wzruszeń opowieść o psie, w którego żyłach płynie wilcza krew. Ich film jest pierwszą animowaną ekranizacją przetłumaczonej na 89 języków świata nieśmiertelnej książki Jacka Londona.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.