Menu

Miłość i miłosierdzie + DVD

Cechy produktu

  • Producent Praca zbiorowa 
  • Nośnik DVD 

Opis

Film ukazuje nieznane do tej pory fakty i przybliży widzom narodziny niezwykłego Kultu Bożego Miłosierdzia, który zyskał popularność na całym świecie. Odkryje także zdumiewające związki między cudownym obrazem z Polski a Całunem Turyńskim – jedną z najświętszych relikwii Chrześcijaństwa.

Niezwykła opowieść o Polskiej zakonnicy, Siostrze Faustynie – lubianej za Świętą poprzez Papieża Jana Pawła II, mistyczce i wizjonerce, która w swym życiu stanęła przed wykonaniem niezwykle ważnej misji. Reżyserem filmu jest Michał Kondrat – twórca m.in. Produkcji „Dwie Korony", poświęconej historii O. Maksymiliana Kolbe.

Spokojne i przepełnione wiarą życie siostry Faustyny Kowalskiej zmienia się pewnego dnia nieodwracalnie. Oczom zakonnicy demonstruje się Jezus Chrystus, który zleca jej misję głoszenia prawdy o Jego Miłosierdziu i przygotowania świata na jego ostateczne przyjście. Zadanie to wydaje się niemożliwe do zrealizowania, lecz siostra Faustyna zrobi wszystko, żeby je wypełnić.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.