Menu

TAJEMNICA OBJAWIENIA - film DVD

Cechy produktu

  • Producent Praca zbiorowa 
  • Nośnik DVD 

Opis

Reporterskie śledztwo, objawienie religijne i zagadka, której rozwiązanie wykracza daleko poza doczesność. Wszystko to w najnowszym, poruszającym filmie zdobywcy Cezara, Złotej Palmy i Nagrody Specjalnej Festiwalu w Wenecji Xaviera Giannoliego.Jacques (Vincent Lindon), reporter znanej francuskiej gazety otrzymuje tajemniczy telefon z Watykanu.

Wynika z niego, że w niedużym miasteczku na południu Francji mieszka 18-letnia dziewczyna, która utrzymuje, że przeżyła objawienie Matki Boskiej. Pogłoski o domniemanym cudzie rozchodzą się prędko i powodują, że na miejsce rzekomych objawień zaczynają przybywać tysiące pielgrzymów.

Jacques, który prywatnie nie ma nic wspólnego ze światem wiary i kościoła, zgadza się być częścią komisji śledczej, posiadającej rzucić świeże światło na zdumiewające wydarzenia.Tajemnica objawienia to thriller psychologiczny.

Historia o wierze i jej poszukiwaniach Barbara Hollender, Rzeczpospolita.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.