Menu

BARBICIDE DROŻNY ODPŁYW Płyn do udrażniania odpływów w salonach kosmetycznych i fryzjerskich 1000ml

Opis

profesjonalny srodek do czyszczenia odplywów w salonach fryzjerskich szybko rozprawia sie z zatkanym odplywem zawsze drozne rury DROZNY ODPLYW zostal wykonany specjalnie do rozpuszczania wlosów, a także pozostalosci szamponów i odzywek.

Ekstra rzadki DROZNY ODPLYW używany zgodnie z instrukcja nie uszkadza rur i przewodów! Nie zawiera chloru, jest, wiec bezzapachowy. Dzialanie bakteriobójcze zapobiega rozwojowi bakterii grzybiczych. Bardzo ekonomiczny w sytuacji zatkania odplywu: Wlac 200 ml do odplywu, odczekac 15 minut a nastepnie splukac duza iloscia wody.

uniemożliwiawczo: Regularnie wlewac 100 ml do odplywu, odczekac 5 minut a nastepnie splukac duza iloscia wody. Po zmieszaniu preparatu DROZNY ODPLYW z goraca woda (w proporcji 50:50) czyszczenie bedzie jeszcze bardziej produktywne.

Nie posiada fosforu ani kwasów, substancje powierzchniowo czynne ulegaja biodegradacji w ponad 90%. Uwaga!!! Nie mieszac preparatu DROZNY ODPLYW z innymi srodkami do czyszczenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.