Menu

BASIC 3w1 Darsonval+Galwan+Ultradźwięki

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

D`arsonval Urzadzenie do przeprowadzania zabiegu D'arsonwalizacji. Prady D'arsonwala sa to prady pokaźnej czestotliwosci o gasnacym przebiegu fali, gdzie przerwa jest 500 razy dluzsza niz czas trwania impulsu.

Urzadzenie proste w obsludze, niezbedne w codziennej pracy w gabinetach kosmetycznych, odnowy biologicznej, Spa czy medycznych. Ultradzwieki Ultradzwieki wykorzystuja fale dzwiekowe nieslyszalne dla ucha ludzkiego, dziala milion razy na sekunde (1 MHz).

Fala ultradzwiekowa moze pobudzic tkanki skóry i poprawic przepuszczalnosc blony, zmniejszenie zmarszczek. Zabiegi z użyciem ultradzwieków daja nieprzeciętne rezultaty widoczne juz po pierwszym zastosowaniu, przez co sa najchetniej wybieranymi zabiegiem w gabinetach kosmetycznych, osrodkach Spa czy medycyny estetycznej.

Galwanizacja Galwanizacja to zabieg elektroleczniczy, w którym wykorzystujemy prad staly. Do zabiegu uzywamy elektrod. Przesuwajac elektrode po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów wewnatrz organizmu, co sprawia, przekrwienie skóry, poprawe napiecia.

Urzadzeniem mozemy równiez wykonac jonoforeze. Zabieg polegajacy na wprowadzaniu czastek obdarzonych ladunkiem - jonów przez skóre za pomoca urzadzenia emitujacego prad staly galwaniczny.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.