Menu

Biurko Do Recepcji Bd-3317

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Wyposażenie salonów SPA, gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej to nie tylko urządzenia naszpikowane elektroniką. Meble do salonów urody to także w pewnym sensie sprzęt kosmetyczny. Niezwykle widocznym elementem wystroju jest biurko recepcyjne.

To pierwszy mebel, który widzi klient zaraz po przekroczeniu progu salonu. Właśnie dlatego biurko do recepcji musi być niebanalne pod względem wizualnym. To jednak nie wszystko. Biurko recepcyjne powinno być również ergonomiczne, by recepcjonista/ka mogła korzystnie wykonywać swoją pracę.

proponujemy Biurko do recepcji BD-3317 – estetyczne i gustowne. Przejrzyj detale i obejrzyj fotografie:Estetyczne i wyszukane stanowisko pracy dla recepcjonistki. Dane technologiczne: Kolor: Ciemny brąz, Materiał: Drewno, blacha, rozmiary: -Wysokość 101cm (w tym 13cm stópki), -Szerokość 140cm, -Głębokość blatu 20cm, -Głębokość kompletna 59cm, rozmiary opakowania: 145x70x98cm, Waga: 50kg, Okres gwarancji: 12 miesięcySkontaktuj się aby potwierdzić przystępnośćSkontaktuj się aby potwierdzić dostępność*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niż 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.