Menu

Elektryczna Leżanka Spa Wellness Br-8263

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Hurtownia kosmetyczna Vanity oferuje Państwu wysokiej jakości fachowe łóżko do masażu. Znamionuje je nie tylko progresywny i elegancji wygląd,też funkcjonalność. Łóżko dostepne w kolorze ciemny orzech.Łóżko to posiada: wykorzystanie: masaż, zabiegi terapeutyczne, badania.

Wysokość regulowana elektrycznie za pomocą pilota. Elektrycznie za pomocą pilota dostosowywany kąt podparcia pleców. Mocna drewniana kompozycja. Zdejmowana poduszka przykrywająca otwór na twarz. Poduszki wyprodukowane z wysokiej jakości sprężystej pianki.

Obicie wyprodukowane z wysokojakościowej skóry ekologicznej, nieskomplikowanej w utrzymaniu czystości. Dane techniczne: Kolor: wenge, kolor obicia: białe, wymiary: długość: 191cm, szerokość: 70cm, wysokość dostosowywana: 60-80cmWymiary opakowania: 194x73x70cm,Skontaktuj się żeby potwierdzić dostępność*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niż 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.