Menu

Elektryczne łamane łóżko do masażu BT-2120 białe

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

mistrzowski sprzęt do salonów SPA gwarantuje realizowanie zabiegów na wysokim poziomie. Postępowe meble kosmetyczne wspierają umiejętności kosmetologów i masażystów. Elektryczny stół do masażu BT-2120 zapewnia masażyście w trakcie pracy praktyczne warunki i maksymalną wygodę, a klientowi 100% komfortu.

Meble kosmetyczne w obfitej mierze decydują o aranżacji salonu. Proponowany elektryczny stół do masażu posiada obicie tworzone z gatunkowej skóry ekologicznej. Konstrukcja urządzenia jest trwała i ładna pod względem wizualnym.

Zainwestuj w najlepsze wyposażenie salonu SPA!sprawdź parametry: użycie: masaż, zabiegi terapeutyczne, badania,Dwa siłowniki: regulacja wysokości oraz łamanie łóżka w nogach,Wysokość dostosowywana elektrycznie przy pomocy pilota,Zamontowane kółka zapewniają mobilność stołu,Poduszka zakrywająca otwór na twarz,Obicie stworzone z gatunkowej skóry organicznej, nieskomplikowanej w utrzymaniu czystości.

dane techniczne: Kolor: białyWymiary: Długość: 187cmSzerokość: 66cmRegulowana wysokość: 63-86cm wymiary podstawy: 117x57cmWaga: 70kgWymiary opakowania: 188x71x70cmOkres gwarancji: 12 miesięcy*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niż 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.