Menu

Elektryczny Fotel Kosmetyczny Mazaro Br-6672 Miodowy

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Elektryczny fotel kosmetyczny BR-6672 uwydatnia się ładnym obiciem produkowanym z gatunkowej naturalnej skóry i nowoczesnym designem. Oferowany elektryczny fotel kosmetyczny jest wyśmienicie wyprofilowany i zagwarantuje klientom komfort podczas zabiegów pielęgnacyjnych i masaży.Zainwestuj w najkorzystniejsze na rynku wyposażenie salonów SPA producenta Beauty System.

Elektrycznie regulowana wysokość siedziska, kąt podparcia pleców i nóg, a także tzw. Kołyska. Sterowanie pilotem. Manualna regulacja obrotu fotela. Poduszki produkowane wysokiej jakości sprężystej pianki. Obicie wykonane z gatunkowej skóry organicznej, prostej w utrzymaniu czystości.

Podłokietniki z możliwością ich demontażu.informacje technologiczne: 4 siłowniki, rozmiary: -długość 192cm, -szerokość 82cm, -wysokość dostosowywana od 58 do 89cm, -oparcie podnoszone pod kątem 85 poziomów, -podnóżek opuszczany pod kątem prostym (90 poziomów), -regulacja kołyski do 30 stopniWaga: 82kg,rozmiary opakowania: 172x83x69cm, Okres gwarancji: 12 miesięcy...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.