Menu

ELITE BASE LINE Endermologia

Cechy produktu

  • Producent Overline. 

Opis

Endermologia ELITE BASE LINE, to profesjonalne urzadzenie kosmetyczne najwyzszej jakosci. Tworzone poprzez uznana w Europie wloska firme Technology (Overline), pod scislym nadzorem naukowców z uniwersytetu Medycznego w Ferrarze, z zachowaniem najwyzszych norm bezpieczenstwa.

Urzadzenie to zostalo zaprojektowane w oparciu o zaawansowane technologie. Doskonale przypasowane atrybuty urzadzenia i dedykowane do zabiegów kosmetyki ISOL w pelni ze soba wspólgraja, umozliwiajac w ten sposób prace na najwyzszym poziomie.

To nowoczesne urzadzenie asygnowane jest do zabiegów ENDERMOLOGII (masazu endodermicznego). Endermologia to rodzaj masazu mechanicznego (podcisnieniowego), w trakcie którego specjalne glowice roluja skóre do wewnatrz i na zewnatrz, pobudzajac glebokie warstwy skóry.

Dzieki zastosowanej technice urzadzenie sprawdza sie w zabiegach zwalczania cellulitu, tkanki tluszczowej, a także pomaga pozbyc sie nadmiaru wody w organizmie. Ma równiez wykorzystanie w zabiegach modelujacych sylwetke, wyszczuplajacych, ujedrniajacych cialo, jako drenaz limfatyczny Urzadzenia posiada 3 wymienne glowice: z szerokimi rolkami, z waskimi rolkami i z kulkami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.