Menu

Fotel Do Pedicure Z Masażem Br-3820d Beżowy

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Fotel do pedicure z masażem BR-3820D BeżowyPozycja fotela dostosowywana elektrycznie przy pomocy pilota (przód/tył i oparcie).Fotel wyekwipowany w system masażu rolkowego i uciskowego.Poduszki stworzone wysokiej jakości elastycznej pianki.Obicie wykonane z gatunkowej skóry organicznej, przystępnej w utrzymaniu czystości.

regulowana w pionie podpórka pod stopy. Wanna wykonana z gatunkowego akrylu. Możliwość podłączenia bieżącej wody oraz kanalizacji. Wanna ma funkcję hydromasażu i koloroterapii. Wanna wyekwipowana w baterię do regulacji temperatury wody, a także słuchawkę prysznica.Przyłącza dopływów i odpływu wody znajdują się z tyłu wanny fotela.

Można je także zamontować pod wanną.Odpływ o średnicy 6cm, na wysokości 4cm od ziemi, dopływ ciepłej i zimnej wody - średnice 2cm, na wysokości 4cm od ziemi.dane techniczne:Kolor obicia: BeżowyWymiary: wysokość: 170cm długość: 140cm szerokość: 74cm Waga: 53kgWymiary opakowań: 98x72x55cm/140x73x44cmOkres gwarancji: 12 miesięcy*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niż 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.