Menu

Fotel kosmetyczny hydrauliczny CLASSIC

Cechy produktu

  • Producent ACC 

Opis

Fotel kosmetyczny hydrauliczny z funkcja obrotowa z blokada. Fotel posiada zdejmowany podglówek, który zaslepia otwór w zaglówku. Podlokietniki mozna zdemontowac wedle potrzeb. Fotel tworzony jest z wysokojakościowej eko-skóry, która jest latwa w utrzymaniu czystosci, a także odporna na wybrane srodki do dezynfekcji.

Siedzisko osadzone jest na stabilnej podstawie, która jest polakierowana. Regulacja wysokosci odbywa sie za pomoca wyjątkowo skrupulatnego silownika hydraulicznego, który równiez odpowiada za mozliwosc obracania fotela.

Silownik ma zastosowany system blokujacy uniemozliwiajacy obracanie fotela po wybraniu adekwatnego polozenia. Oparcie i podnózek posiada manualny, szczególnie komfortowy, system regulacji kata pochylenia. Dzieki duzemu zakresowi regulacji pochylenia oparcia i podnózka, mozna fotel ustawic w stosowny sposób dla prawidlowego i wygodnego wykonania zabiegu.

Fotel jest doskonalym wyborem biorac pod uwage cene, jakosc wykonania, a także funkcjonalnosc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.