Menu

Fotel Pedicure Spa Aruba Czarny z regulacją pilotem

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Hurtownia kosmetyczna Vanity oferuje Państwu najwyższej klasy fotel kosmetyczny SPA do wykonywania profesjonalnych zabiegów pedicure. Charakteryzuje go nie tylko progresywny i szykowny wygląd,ponadto funkcjonalność.

Fotel Pedicure Spa Aruba Czarny z regulacją pilotemFotel ten posiada: Pozycja fotela regulowana elektrycznie za pomocą pilota (przód/tył, a także oparcie). Fotel zaopatrzony w system masażu rolkowego i uciskowego.

Poduszki wytwarzane wysokiej jakości rozciągliwej pianki. Obicie wyprodukowane z wysokojakościowej skóry ekologicznej, prostej w utrzymaniu czystości. Fotel zaopatrzony w podłokietniki tworzone z drewna.Czerwona miska do pedicure.

dostosowywana w pionie podpórka pod stopy. Wanna wytworzona z wysokogatunkowego akrylu. Możliwość podłączenia bieżącej wody, a także kanalizacji. Wanna posiada funkcję hydromasażu Wanna zaopatrzona w baterię do regulacji temperatury wody oraz słuchawkę prysznica.

Fotel zaopatrzony w systemy PipeFree i Drain Pump: System Pipe-Free wyparł konwencjonalne dysze i wewnętrzne rurki, w których gromadziły się bakterie. Masaż wodny używa wyjątkowo cichych wirników które wypychając wodę przez specjalne kanały wzmacniają i relaksują stopy.

System Power Drain Plus Pomp proponuje możliwość użycia istniejących otworów odpływowych (np. Zlew, nie trzeba wykonywać odpływu podłogowego). Przyłącza dopływów i odpływu wody znajdują się z tyłu wanny fotela.

Można je także zamontować pod wanną. Odpływ o średnicy 6cm, na wysokości 3cm od ziemi, dopływ ciepłej i zimnej wody - średnice 2cm, na wysokości optymalnie 15 i 20cm od ziemi. Dane technologiczne: rozmiary: ok 170x140x74cm, Szerokość siedziska z oparciami ok 74cm, bez 58cm.

Skontaktuj się by potwierdzić dostępnośćSkontaktuj się żeby potwierdzić dostępność *Urządzenia objęte gwarancją dłuższą aniżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.