Menu

FREZARKA YOSHIDA PRO-SPRAY LCD

Opis

progresywna frezarka podologiczna YOSHIDA ze sprayem to wysokiej jakosci urzadzenie. Pokrywa wyprodukowana jest z aluminium co atrakcyjnie wyglada i zagwarantuje trwalosc. Barwny panel sterujacy LCD zagwarantuje intuicyjna obsluge menu z mozliwoscia programowania.

znaczny pojemnik na plyn (250 ml), latwo demontowany do czyszczenia i napelniania, umożliwia przeprowadzenie kilku zabiegów. Rekojesc z wewnetrznym doprowadzeniem sprayu, o poręcznej budowie, niedużej wadze i wysokim momencie obrotowym pozwala na wykonanie pelnego spektrum zabiegów.

informacje technologiczne: Od 2 tys. Do 40 tys. Obr./min Plynna regulacja obrotów Mozliwosc obrotu w lewo i w prawo Spokojny, bezwibracyjny bieg Mikro motor i natrysk regulowane oddzielnie Pojemnosc zbiorniczka na plyn 250 ml wymiary: wysokosc 14 cm / szerokosc 27 cm /glebokosc 18,5 cm Waga ok.

6,8 kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.