Menu

GABBIANO Suszarka Stojaca Liv-202s Trzy Prędkosci Ionic Srebrna

Cechy produktu

  • Producent Vanity_A 

Opis

Suszarka hełmowa Gabbiano na statywie z dostosowywaną wysokością,podwójna prędkoś nadmuchu powietrza komponenty cieplne ze stali nierdzewnejRegulacja temperatury 0-75 CRegulacja czasu 0-60 minMoc 1000W Suszarki hełmowe to jedne z najszczególniej typowych sprzętów fryzjerskich – możemy ją spotkać praktycznie w każdym salonie fryzjerskim.

Suszarki takie nie tylko suszą mokre włosy, ale także przydają się w trakcie najróżniejszych zabiegów na włosach. Obecnie suszarki hełmowe używane w salonach fryzjerskich nie tylko suszą włosy, ale także je pielęgnują.

zwykle wyekwipowane są w opcje jonizacji – tym samym po zastosowaniu takiej suszarki hełmowej nasze włosy są całkowicie odciążone, jeśli chodzi o ładunki elektryczne. Na skutek czego zaraz po suszeniu są bardziej elastyczne, lepiej się układają.

Od razu można także zauważyć, iż stają się bardziej połyskujące – dzieje się tak, ponieważ podczas jonizacji zamykają się łuski włosów, w rezultacie stają się one gładsze, bardziej lśniące, w dodatku w ogóle się nie elektryzują....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.