Menu

Glamour Fotel Marta

Cechy produktu

  • Producent Kridos 

Opis

Glamour Fotel MartaNaszą specjalnością jest dostarczanie salonom urody postępowego, stylowego wyposażenia, zezwalającego na urządzenie całego lokalu w sposób przychylny dla konsumentek. Oferujemy meble kosmetyczne, które nie tylko wpływają na wystrój salonu, lecz także gwarantują komfort przy wszystkich zabiegach.

przystępnych jest dużo części wyposażenia, w tym fotele i łóżka, stoliki kosmetyczne oraz pomocniki. Udostępniamy wszystkie typy mebli kosmetycznych, pozwalające na przechowywanie akcesoriów i sprzętu i przeprowadzanie zaawansowanych zabiegów pielęgnacyjnych.

Są to produkty wysoce estetyczne, występujące w kilku opcjach kolorystycznych. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość i funkcjonalność, wpływająca na wygodę wykorzystywania.oferujemy również meble fryzjerskie, umożliwiające realizowanie zabiegów pielęgnacyjnych oraz stylizacyjnych włosów.

stosownie wyprofilowane fotele zapewnią klientkom wygodę podczas mycia i czesania, natomiast poręczne konsole, które można wyposażyć w lustra, ułatwią przeprowadzenie każdego zabiegu. Na dodatek proponujemy uniwersalne wyposażenie, takie jak recepcje, regały czy pomocniki, dodatkowe wystroju wnętrza i rozszerzające jego funkcjonalność.

Zaletami dostępnych mebli fryzjerskich jest precyzyjne wykonanie i zastosowanie najlepszych materiałów, co przekłada się na ich oraz wygodę stosowania. Odznaczają się także nad wyraz wysoką estetyką, nawiązującą do eleganckich stylów.Termin realizacji: do 21 dni roboczychCena dostawy do uzgodnienia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.