Menu

JSDA FREZARKA JD500 WHITE 10SZT.

Opis

JSDA Frezarka JD500 White komplet 10szt. Urzadzenie kosmetyczne przeznaczone do zabiegów manicure. Plynna i pelna regulacja w zakresie od 0 do 30000 obrotów/min. Odbywa sie z poziomu bazy jak i pedalem noznym i gwarantuje pelen komfort pracy.

Glowica rodzaju TWIST –LOCK ( blokowanie, a także odblokowanie frezów jednym ruchem ) Praca na napedzie noznym mozliwa tylko na najwyzszych obrotach. Do urzadzenia dostajesz komplet frezów GRATIS!!! UWAGA!!! ORYGINALNE FREZARKI JSDA tylko Z LOGO I NUMEREM SERYJNYM NA GLOWICY.

Glowica typu TWIST-LOCK daje nam zamiane frezów jednym ruchem, bez koniecznosci użytkowania niewygodnych kluczyków i trzpieni. W sklad zestawu wchodza: - glowica frezarki - baza frezarki - pedal nozny - podstawka pod glowice - komplet frezów - instrukcja - gwarancja informacje technologiczne: - moc 35 W - zasilanie 220-230 V / 50-60 Hz - funkcjonalna budowa - obroty prawe i lewe - wlacznik i regulacja obrotów w zasilaczu / bazie - plynna regulacja obrotów od 0-30 tys.

- srednica frezów 2.35 - raczka TWIST-LOCK (podmiana freza jednym ruchem) Gwarancja 12 miesiecy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.