Menu

JSDA FREZARKA JD700 WHITE

Opis

JSDA Frezarka JD700 White Urzadzenie kosmetyczne dedykowane do zabiegów manicure. Plynna i pelna regulacja w zakresie od 0 do 30000 obrotów/min. Odbywa sie z poziomu bazy jak i pedalem noznym i zapewnia pelen komfort pracy.

Glowica rodzaju TWIST –LOCK ( blokowanie i odblokowanie frezów jednym ruchem ) Praca na napedzie noznym mozliwa tylko na najwyzszych obrotach. Do urzadzenia dostajesz pakiet frezów GRATIS!!! UWAGA!!! ORYGINALNE FREZARKI JSDA wyłącznie Z LOGO I NUMEREM SERYJNYM NA GLOWICY.

Glowica rodzaju TWIST-LOCK daje nam wymiane frezów jednym ruchem, bez koniecznosci stosowania niewygodnych kluczyków i trzpieni. W sklad zestawu wchodza: - glowica frezarki - baza frezarki - pedal nozny - podstawka pod glowice - zestaw frezów - instrukcja - gwarancja dane technologiczne: - moc 35 W - zasilanie 220-230 V / 50-60 Hz - praktyczna budowa - obroty prawe i lewe - wlacznik i regulacja obrotów w zasilaczu / bazie - plynna regulacja obrotów od 0-30 tys.

- srednica frezów 2.35 - raczka TWIST-LOCK (wymiana freza jednym ruchem) Gwarancja 12 miesiecy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.