Menu

Koncentrat do dezynfekcji powierzchni QUATRODES 1L

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

Koncentrat do dezynfekcji i mycia nieinwazyjnych wyrobów medycznych wykorzystanie: Quatrodes Forte to skuteczny koncentrat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji nieinwazyjnego sprzetu medycznego jak unity, lózka i fotele zabiegowe, stoly operacyjne, aparatura medyczna.

Ze wzgledu na wysoka tolerancje materialowa nieprzeciętnie nadaje sie do dezynfekcji materialów obiciowych, a także wyrobów z tworzywa ABS, szkla, porcelany, gumy, stali szlachetnej oraz aluminium, niklu i chromu.

Zalecany jest takze do dezynfekcji poprzez zanurzenie i do wyrobów medycznych ze szkla akrylowego. Innowacyjna formula oparta na synergii surfaktantów i technice nano-micelli zagwarantuje duże spektrum dzialania w niedługim czasie i wyjatkowe wlasciwosci myjace.

Nie gromadzi aldehydów i fenoli, dzieki czemu nie wywoluje reakcji alergicznych i nie odbarwia powierzchni. Nie wymaga splukiwania. Miły, kwiatowy zapach.ma pozytywna opinie producenta sprzetu medycznego Famed.

Sklad: czwartorzedowe zwiazki amonowe, aminy, alkohol Opakowanie: Butelka 1L z dozownikiem

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.