Menu

Leżanka Elektryczna Do Masażu Electro M HOT

Cechy produktu

  • Producent Produkt Polski 

Opis

Wyjątkowo, intymnie i profesjonalnie zaaranżowane miejsce SPA to prawdziwa oaza kultu ciała, ładna i dobrego nastroju. Kolekcja Electro została tworzona specjalnie dla ludzi o wyjątkowym poczuciu estetyki i elegancji. Jest to wyśmienite rozwiązanie dla gabinetów masażu, SPA oraz wszystkich pomieszczeń, w których wyposażenie powinno kreować przyjemną i harmonijną atmosferę oraz wygodne miejsce pracy. Specjalnie skonstruowane meble pozwolą na stworzenie specyficznego miejsca, w którym każdy poczuje się wyjątkowo.
luksusowa leżanka Electro umożliwia płynną regulację wysokości w zakresie od 65 do 100 cm. Leżanka Electro posiada pojedyncze 10-cio. Stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe, a także 10-cio stopniowy panel pozycjonujący. Tapicerka leżanki została produkowana z materiału Dura-Tex o niesłychanej wytrzym,ałości uzytkowej. Części regulacyjne i podnosniki najkorzystniejszej niemieckiej firmy Dewert posiadaja osobna 36 miesięczna gwarancję. Zaimplementowana wysokiej jakości pianka, a także poręczny zarys leżyska sprawią, że klient poczuje się naprawdę wygodnie.

Skład zestawu:
- leżanka Electro M z elektryczną regulacją wysokości,
- dwustrefowy system grzejny stołu,
- manualnie dostosowywany panel ledzwiowo-krzyżowy,
- pilot ręczny regulacji wysokości,
- zagłówek z regulacją konta nachylenia,
- podłokietnik przedni,
- podłokietniki boczne,
- obustronne mocowanie zagłówka.

atrybuty technologiczne:
Dzięki wypracowanym standardom i certyfikacji medycznej nasze produkty znamionują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem i wzorcową ergonomią

Wysokość: dostosowywana 0d 65 do 100 cm
Szerokość: 76 cm
Długość: 204cm (zagłówek +27cm)
Panele łamane: lędźwiowo-krzyżowy 0-55º
Panele łamane: pozycjonujący 0-35º
Obicie: PU + PCV – 6cm – atest, dwu warstwowe
Max. Waga pacjenta: 170kg
odporność dynamiczna: 800kg
certyfikaty: TUV, CE, Wyr. Med.
Napięcie zasilania: 220V

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.