Menu

Leżanka Elektryczna Do Masażu Electro P Snow White

Cechy produktu

  • Producent Produkt Polski 

Opis

Wyjątkowo, intymnie i profesjonalnie zaaranżowane miejsce SPA to prawdziwa oaza kultu ciała, ładna i dobrego nastroju. Seria Electro została wytworzona specjalnie dla ludzi o nieszablonowym poczuciu estetyki i elegancji. Jest to nieprzeciętne rozwiązanie dla gabinetów masażu, SPA oraz wszelkich pomieszczeń, w których wyposażenie powinno wytwarzać przyjemną i harmonijną atmosferę oraz komfortowe miejsce pracy. Specjalnie skonstruowane meble pozwolą na stworzenie oryginalnego miejsca, w którym każdy poczuje się wyjątkowo.
elitarna leżanka Electro zezwala na płynną regulację wysokości w zakresie od 65 do 100cm. Leżanka Electro ma pojedyncze 10-cio. Stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe. Tapicerka leżanki została wyprodukowana z materiału Dura-Tex o nieprzeciętnej wytrzymałości uzytkowej. Komponenty regulacyjne i podnosniki najlepszej niemieckiej producenta Dewert posiadaja osobna 36 miesięczna gwarancję. Zaimplementowana wysokiej jakości pianka, a także poręczny zarys leżyska sprawią, iż klient poczuje się naprawdę komfortowo.

Skład zestawu:
- leżanka Electro P z elektryczną regulacją wysokości,
- manualnie dostosowywany panel ledzwiowo-krzyżowy,
- pilot ręczny regulacji wysokości,
- zagłówek z regulacją konta nachylenia,
- podłokietnik przedni,
- podłokietniki boczne,
- obustronne mocowanie zagłówka.

atrybuty techniczne:
Dzięki wypracowanym standardom oraz certyfikacji medycznej nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem, a także wzorcową ergonomią

Wysokość: regulowana 0d 65 do 100 cm
Szerokość: 76 cm
Długość: 204cm (zagłówek +27cm)
Panele łamane: lędźwiowo-krzyżowy 0-55º
Obicie: PU + PCV – 6cm – atest, dwu warstwowe
Max. Waga pacjenta: 170kg
wytrzymałość dynamiczna: 800kg
dokumenty: TUV, CE, Wyr. Med.
Napięcie zasilania: 220V

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.