Menu

Łóżko Do Masażu Elektryczne Bd-8230 Białe

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Łóżko do masażu elektryczne BD-8230 białeProfesjonalny sprzęt do salonów SPA gwarantuje wykonywanie zabiegów na wysokim poziomie. Nowoczesne meble kosmetyczne wspierają umiejętności kosmetologów i masażystów.

Elektryczny stół do masażu BD-8230 zapewnia masażyście podczas pracy ergonomiczne warunki i maksymalną wygodą, a klientowi 100% komfort. Meble kosmetyczne w pokaźnej mierze decydują o wystroju salonu.

Proponowany elektryczny stół do masażu ma obicie wytworzone z wysokogatunkowej skóry organiczne i poduszki z sprężystej pianki. Konstrukcje urządzenia jest trwała i ładna pod względem wizualny.

Zainwestuj w najlepsze wyposażenie salonu SPA!zobacz właściwości:użycie: masaż, zabiegi terapeutyczne, badania.Wysokość dostosowywana elektrycznie przy pomocy pilota.Ręcznie regulowany kąt podparcia pleców.Zamontowane kółka gwarantują mobilność stołu.Zdejmowana poduszka zakrywająca otwór na twarz.

Poduszki wyprodukowane z wysokiej jakości rozciągliwej pianki. Obicie stworzone z gatunkowej skóry organicznej, nieskomplikowanej w utrzymaniu czystości. Informacje techniczne: Kolor: białyWymiary: 180x60-90x58 Waga: 73kgWymiary opakowania: 185x70x64Okres gwarancji: 12 miesięcy*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.