Menu

MINI CLASSIC Ultradźwięki - Ultrasound

Cechy produktu

  • Producent ACC 

Opis

Pojedyncze urzadzenie kosmetyczne, które sluzy do wykonywania zabiegów kosmetycznych za pomoca ultradzwieków. Ultradzwieki sa to fale dzwiekowe nieslyszalne dla ucha ludzkiego. Fale ultradzwiekowe wnikaja w glab skóry stymulujac prace komórek poprzez co wplywaja należycie na prace krazenia krwi.

poprzez wnikniecie ultradzwieków w skóre rozbudzona zostaje dynamicznosc kolagenu co zagwarantuje skórze rozciągliwosc. Zabiegi z użyciem ultradzwieków daja genialne rezultaty widoczne juz po pierwszym zastosowaniu, przez co jest najchetniej wybieranym zabiegiem w gabinetach kosmetycznych, osrodkach Spa czy medycyny estetycznej.

Urzadzenie proste w obsludze co daje komfort pracy. Wykorzystanie: Ultradzwieki maja zastosowanie w likwidacji niewiele znaczących zmarszczek. W dodatku odswiezaja i oczyszczaja skóre. Zabieg ten jest bezbolesny i moze byc stworzony na wrazliwej skórze.

Przeciwskazania: - ciaza - nowotwory - metalowe implanty - rozrusznik serca - przerwana ciaglosc skóry - zaburzenia czucia - stany goraczkowe oraz zapalne - nerwica wegetatywna - gruzlica Sposób uzycia: Zabieg z ultradzwiekami polega na wtlaczaniu za pomoca glowicy substancji czynnych.

Na skóre nakladamy stosowna ampulke, na nia nanosimy zel do ultradzwieków, dzieki któremu fala przeniknie w glab skóry. Zabieg wykonujemy przesuwajac glowica powoli po skórze ruchem okreznym. W trakcie zabiegu wytwarzane jest przyjemne cieplo które relaksuje i przyspiesza metabolizm poprzez co cenne zwiazki wnikaja glebiej w skóre.

Zabieg wykonujemy ok 15 minut. Na urzadzeniu wlaczamy start ustawiamy energicznosc do odczuc klienta. Części skladowe: Pojedyncza raczka do ultradzwieków, kabel zasilajacy. Gwarancja, instrukcja obslugi.

atrybuty techniczne: wymiary: 17x5x5 Waga: 0,2 kg Napiecie 220v~240v Czestotliwosc 50-60Hz Czestotliwosc pracy: 1MHz Moc pracy: 0-2,5 W/cm^2

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.