Menu

MOBILE 4w1 Mikrodermabrazja+liposukcja+RF+dermomas

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

Przenosne urzadzenie kosmetyczne dla gabinetów przenośnych MOBILE 4w1 mikrodermabrazja diamentowa, liposukcja ultradzwiekowa, fale radiowe RF, dermomasaz Mikrodermabrazja diamentowa - to zabieg w pelni kontrolowanego zluszczania warstwy rogowej naskórka za pomoca glowic diamentowych o róznej gradacji z plynna regulacja podcisnienia.

w rezultacie uzyskujemy odswiezenie skóry i stymulacje podcisnieniem w procesie wytwarzania kolagenu. Mikrodermabrazja to peeling mechaniczny polegajacy na stopniowym zluszczaniu naskórka. Górne warstwy obumarlego naskórka zostaja zlikwidujete, wskutek czego powstaja nowe, zregenerowane komórki.

Po wykonaniu zabiegu skóra jest genialnie gladka. Liposukcja ultradzwiekowa - przez dzialanie ultradzwiekami o okreslonej, niskiej czestotliwosci wplywamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wyprodukowana energia sprawia rozbicie komórki tluszczowej, a uwolnione w ten sposób tluszcze (wolne kwasy tluszczowe i glicerol) sa glównie transportowane poprzez uklad naczyniowy i limfatyczny do watroby, gdzie ulegaja przemianie materii i staja sie zródlem energii.

W ten sposób mozna przyspieszyc efekt redukcji nadmiaru tkanki tluszczowej z „nieprzystępnych" obszarów, np. Ud, posladków, talii, bioder czy ramion. Urzadzenie ma równiez glowice na podczerwien IR – ogrzanie partii przed jej nadzwiekowieniem, sprzyja „uplynnieniu tkanki tluszczowej" i glebszemu wnikaniu fali ultradzwiekowej.

Polaczenie tych dwóch bodzców powoduje, ze efekty kuracji sa bardzo widoczne a zabieg jest doskonala alternatywa dla interwencji chirurgicznych Fale Radiowe RF - urzadzenie emitujace fale elektromagnetyczna o czestotliwosci radiowej, której dzialaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrebie skóry wlasciwej.

W wyniku dzialania ciepla fibroblasty zostaja pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne wlókna kolagenowe ulegaja regeneracji, dajac efekt liftu skóry. Dermomasazer - to urzadzenie do realizowania masazu podcisnieniowego, którego glównym dzialaniem jest rozpad "zrazików" tluszczowych i przywrócenie prawidlowego funkcjonowania naczyn wlosowatych i limfatycznych w skórze.

Dermomassager jest odpowiednikiem masazu recznego, czesto stosowanego w fizykoterapii. Jest to polaczenie masazu mechanicznego z podcisnieniem z jednoczesnym odciagnieciem faldy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami.

Masaz ten czesto nazywany jest lipomasazem. W trakcie masazu cale cialo, z wyjatkiem piersi, masuje sie przy pomocy specjalnej glowicy wyposazonej w ruchome rolki i typu ssacej rury. Najwiecej czasu i uwagi poswieca sie partiom ciala z cellulitem.

Rolki obracaja sie wokól wlasnych osi w te sama lub w przeciwne strony, i masuja zassany do glowicy fald skóry. Polepsza to krazenie krwi i przepycha limfe.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.