Menu

Myjnia Fryzjerska Dino Br-3530 Czarna

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

MYJNIA FRYZJERSKA DINO BR-3530Oryginalny design, wysoka jakość wykończeń, obicie wykonane z świetnej skóry naturalnej, ciekawe zestawienia kolorystyczne (szara budowa i bogata paleta barw obicia do wyboru) sprawią, że Myjnia fryzjerska DINO BR-3530 będzie prezentowała się w Twoim salonie wyjątkowo zjawiskowo.

Wyposażenie do salonów fryzjerskich powinno przyciągać wzrok kupujących jak silny magnes. To meble fryzjerskie w sporej mierze decydują o wyborze miejsca salonu. Usługi na najwyższym poziomie i wystrój decydują o sukcesie biznesowym.

Proponowana myjnia fryzjerska wielkie i niezwykle komfortowe siedzisko, ergonomicznie wyprofilowane oparcie. Dostosowywany kąt pochylenia misy zapewnia komfort w trakcie mycia. Zobacz detale i obejrzyj fotografie:regulowany kąt pochylenia misy.

Możliwość podłączenia z tyłu albo z dołu myjni. Bateria, wyciągana wylewka i przyłącza w komplecie. Obicie wyprodukowane z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Wymiary: -szerokość siedziska: 47cm, -głębokość siedziska: 48cm, -wysokość oparcia fotela: 40cm, -szerokość misy: 52cm, -długość misy: 60cm, -głębokość misy: 20cm, -wysokość od ziemi (z misą): 100cm Misa przystępna także w odcieniu czarnym.Skontaktuj się by potwierdzić przystępność*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą niżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.