Menu

OMI PRO-LINE CĄŻKI AL-101 ACRYLIC NAIL NIPPERS JAW16/6MM LAP JOINT

Opis

Cazki OMI AL-101 sa wyprodukowane ze specjalnie zaprojektowana szczeka JAW16/6mm w celu ulatwienia ciecia koryta paznokcia i usuwania skórek. Wyposazone w pojedyncza sprezyne, wykonczenie satynowe z elementami polerowanymi.

OMI oferuje najlepsza jakosc swoich towarów poprzez wprowadzenie najnowszej technologii, materialów (Japonska stal kobaltowa) i umiejetnego wykonania poprzez wysoce doswiadczonych rzemieslników. Wyjatkowosc Omi lezy w jego trwalosci i ostrosci, co zapewnia ciecie w kazdym miejscu ostrza bez zrywania i uszkodzenia skóry.

Zaleta ta daje wieksza skutecznosc i komfort pracy. OMI żeby NGHIA Made in Vietnam NARZEDZIE przypasowANE DO STERYLIZACJI W AUTOKLAWIE oraz DEZYNFEKCJI W PRZEPARATACH CHEMICZNYCH* * AUTOKLAW – STERYLIZACJA PODSTAWOWA TEMP.

121°C przez 15MIN., DEZAKTYWACJA TEMP 132-134°C, CISNIENIE 3 BARY UWAGA!!! STAL, choćby INOX BEZ WZGLEDU NA PRODUCENTA MOZE W SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH ZOSTAC USZKODZONA, ZNISZCZONA CZEGO wynikiem MOGA BYC ODBARWIENIA, WZERY A choćby KOROZJA.

*DEZYNFEKCJA CHEMICZNA – PLYNEM DO TEGO dedykowanYM używanYM WG ZALECEN PRODUCENTA. UWAGA!!! NIE używanIE SIE DO ZALECEN PRODUCENTA (ZBYT SILNY ROZTWÓR, ZA DLUGI CZAS DEZYNFEKCJI) MOZE BYC POWODEM REAKCJI METALU wywołujAC ODBARWIENIA I USZKODZENIA NARZEDZIA

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.