Menu

OMI PRO-LINE CĄŻKI CB-102 CUTICLE NIPPER JAW12/4MM BOX JOINT

Opis

Cazki OMI CB-102 maja specjalnie zaprojektowane katy nachylenia ostrza co zezwala na rózne podejscia do wykonczenia skórek bez uszkodzen a pudelkowy przegub daje dodatkowa sile na osi co umozliwia plynne, bezpieczne i pewne ciecia Wyposazone w pojedyncza sprezyne z blokada, wykonczenie satynowe z elementami polerowanymi.

OMI proponuje najkorzystniejsza jakosc swych produktów przez wprowadzenie najnowszej technice, materialów (Japonska stal kobaltowa), a także umiejetnego wykonania poprzez wysoce doswiadczonych rzemieslników. Wyjatkowosc Omi lezy w jego trwalosci i ostrosci, co zapewnia ciecie w kazdym miejscu ostrza bez zrywania i uszkodzenia skóry.

Zaleta ta daje wieksza efektywnosc i komfort pracy. OMI żeby NGHIA Made in Vietnam NARZEDZIE dostosowANE DO STERYLIZACJI W AUTOKLAWIE i DEZYNFEKCJI W PRZEPARATACH CHEMICZNYCH* * AUTOKLAW – STERYLIZACJA PODSTAWOWA TEMP.

121°C poprzez 15MIN., DEZAKTYWACJA TEMP 132-134°C, CISNIENIE 3 BARY UWAGA!!! STAL, choćby INOX BEZ WZGLEDU NA PRODUCENTA MOZE W SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH ZOSTAC USZKODZONA, ZNISZCZONA CZEGO konsekwencją MOGA BYC ODBARWIENIA, WZERY A nawet KOROZJA.

*DEZYNFEKCJA CHEMICZNA – PLYNEM DO TEGO asygnowanYM stosowanYM WG ZALECEN PRODUCENTA. UWAGA!!! NIE wykorzystywanIE SIE DO ZALECEN PRODUCENTA (ZBYT SILNY ROZTWÓR, ZA DLUGI CZAS DEZYNFEKCJI) MOZE BYC POWODEM REAKCJI METALU powodujAC ODBARWIENIA I USZKODZENIA NARZEDZIA

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.