Menu

OMI PRO-LINE CĄŻKI PODO NB-102 INGROWN NAIL NIPPERS BOX JOINT

Opis

Cegi OMI NB-102 maja specjalnie skonstuowana plaska szczeke co umozliwia komfortowy dostep do wrastajacych paznokci. Pudelkowy przegub daje dodatkowa sile na osi, co umozliwia plynne, bezpieczne i pewne ciecia Wyposazone w jedna sprezyne, wykonczenie satynowe z elementami polerowanymi.

OMI proponuje najlepsza jakosc swoich produktów przez wprowadzenie najnowszej technologii, materialów (Japonska stal kobaltowa), a także umiejetnego wykonania przez wysoce doswiadczonych rzemieslników. Wyjatkowosc Omi lezy w jego trwalosci i ostrosci, co zapewnia ciecie w kazdym miejscu ostrza bez zrywania i uszkodzenia skóry lub paznokcia.

Zaleta ta daje wieksza skutecznosc i komfort pracy. OMI żeby NGHIA Made in Vietnam NARZEDZIE przystosowANE DO STERYLIZACJI W AUTOKLAWIE, a także DEZYNFEKCJI W PRZEPARATACH CHEMICZNYCH* * AUTOKLAW – STERYLIZACJA PODSTAWOWA TEMP.

121°C poprzez 15MIN., DEZAKTYWACJA TEMP 132-134°C, CISNIENIE 3 BARY UWAGA!!! STAL, nawet INOX BEZ WZGLEDU NA PRODUCENTA MOZE W SZCZEGÓLNYCH WARUNKACH ZOSTAC USZKODZONA, ZNISZCZONA CZEGO konsekwencją MOGA BYC ODBARWIENIA, WZERY A nawet KOROZJA.

*DEZYNFEKCJA CHEMICZNA – PLYNEM DO TEGO asygnowanYM używanYM WG ZALECEN PRODUCENTA. UWAGA!!! NIE użytkowanIE SIE DO ZALECEN PRODUCENTA (ZBYT SILNY ROZTWÓR, ZA DLUGI CZAS DEZYNFEKCJI) MOZE BYC POWODEM REAKCJI METALU powodujAC ODBARWIENIA I USZKODZENIA NARZEDZIA

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.