Menu

Pasta cukrowa bezpaskowa Xanitalia 1000g

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

Pasta cukrowa bezpaskowa, wloskiej firmy Xanitalia. Artykuł w 100% naturalny, nie gromadzi substancji chemicznych. Rozpuszcza sie w wodzie, co ulatwia wyeliminujecie pozostalosci ze skóry, nie pozostawiajac uczucia lepkosci.

Depilacja jest mniej bolesna i nie ma mozliwosci poparzenia pasta cukrowa. Nadzwyczajna do depilacji calego ciala jak i delikatnych okolic twarzy. Moze byc użytkowana przez osoby o wrazliwej skórze. Sposób uzycia Pasta nie wymaga podgrzewacza i pasków.

wyłącznie w sytuacji gdy produkt byl przechowywany w chlodnym miejscu, lub osoba wykonujaca zabieg ma zimne dlonie, mozemy skorzystac z podgrzewacza. Dlonia wybieramy paste, formujac mala kulke w palcach, rozmiekczamy ja przygotowujac do nalozenia.

Nastepnie nakladamy paste na skóre w kierunku przeciwnym do wzrostu wlosa z wykorzystaniem co najmniej trzech warstw. Ostatnia warstwe odrywamy konkretnie zgodnie z kierunkiem wzrostu wlosa, dzielac ruch na kilka etapów.

Pasta jest na tyle bezpieczna, ze zabieg mozna powtórzyc kilkakrotnie w jednym miejscu bez mozliwosci uszkodzenia naskórka. Przechowywac w miejscu niedostepnym dla dzieci.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.