Menu

Pianka do dezynfekcji powierzchni VELOX PRIM 5L

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

Gotowy do uzycia bezalkoholowy preparat asygnowany do mycia i dezynfekcji powierzchni sprzetu medycznego wrazliwego na dzialanie alkoholu. Atrybuty artykułu: - - Zalecany do aparatury medycznej, sprzetu rehabilitacyjnego, foteli zabiegowych, inkubatorów, lamp i glowic USG z akrylu, ekranów, okularów ochronnych, obic siedzisk, unitu stomatologicznego wycisków stomatologicznych - - Nie gromadzi aldehydu i fenolu, dzieki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni - - Wysoka tolerancja materialowa na tworzywo ABS i materialy obiciowe – opinia Famed - - Dziala w 15 min.

na bakterie, grzyby, pratki gruzlicy, wirusy - - Gotowy do uzycia do dezynfekcji powierzchni wrazliwych na dzialanie alkoholu - - Nie gromadzi alkoholu Sposób uzycia: towar wyposazony jest w podwójna koncówke do sprayu i pianki.

Zaleca sie rozprowadzenie preparatu w postaci pianki. Spryskac preparatem powierzchnie z odleglosci 20-30 cm dbajac o calkowite jej pokrycie. Nadmiar preparatu zdjac uzywajac np. Recznika jednorazowego.

Powierzchnia nie wymaga splukania woda. W celu dezynfekcji szczególnie delikatnych powierzchni (np. Skóry naturalnej) zalecany jest test w niewidocznym miejscu. Wyrób dedykowany do użycia poprzez mistrzowskiego uzytkownika.

Sklad: 100 g posiada: 0,02 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina 0,02 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól) Opakowanie: kanister 5 L użycie: Velox® Foam Prim zalecany jest do dezynfekcji róznorodnych powierzchni sprzetu medycznego ze szkla, porcelany, metalu, gumy, materiałów nienaturalnych, a także szkla akrylowego.

Moze byc wykorzystywany na oddziale intensywnej opieki medycznej i bloku operacyjnym, do dezynfekcji aparatury medycznej, sprzetu rehabilitacyjnego, foteli zabiegowych, inkubatorów i lamp. Nie zawiera aldehydów i fenolu, dzieki czemu nie odbarwia dezynfekowanych powierzchni.

przyjemny zapach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.