Menu

Składany Stół Do Masażu Pro-master Ultra

Cechy produktu

  • Producent Produkt Polski 

Opis

Stół Pro-master Ultra to jedyna w swoim rodzaju kompozycja przeznaczona masażystom początkującym jak i zaawansowanym,, a także rehabilitantom. Podstawowymi atutami produktu jest rozmiar i stabilność konstrukcji. Stół zezwala na prace na wysokości 93,5 cm (co jest najkorzystniejszym rezultatem wśród fachowych stołów do masażu) i wykonywanie zabiegu u osób których wzrost przekracza istotnie 200cm. Najnowocześniejsze rozwiązania umożliwiają zaoferowanie stołu o rozmiarach które do tej pory zarezerwowane były dla ciężkich i niepraktycznych stołów z trzema parami nóg przy zachowaniu jednakowo wysokiej stabilności i wytrzymałości stołu. Artykuł charakteryzuje się niską waga na poziomie 15kg, łatwym rozkładaniem i składaniem stołu (brak trzeciej pary nóg).
Stoły te zostały wytwarzane z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, opornego na nad wyraz częste rozkładanie i składanie, jednostajnego i komfortowego stołu do wytężonej pracy. Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technice obróbki drewna uzyskaliśmy unikalne i jedyne w swym rodzaju detale wykończeniowe. Każda z części składowych stołu stworzona jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Nowoczesna technologia produkcji pozwala Nam na wykonanie artykułu spełniającego najbardziej rygorystyczne normy, zrównoważonego, arcytrudnie wytrzymałego i bezkonkurencyjnego w swej kategorii cenowej.

Skład zestawu:
- Stół do masażu Promaster Ultra,
- zagłówek z regulacją kąta pochylenia,
- pokrowiec transportowy Basic,
- podłokietniki boczne,
- kształtka rehabilitacyjna - wałek.

cechy technologiczne:
Dzięki wypracowanym standardom oraz certyfikacji medycznej nasze produkty znamionują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem, a także wzorcową ergonomią

Wysokość: od 63,5cm do 93,5cm
Szerokość: 67cm
Długość: 200cm (230cm z zagłówkiem)
Waga: 16,1kg (bez wyposażenia)
Obicie: PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. Waga pacjenta: 170kg
dynamiczna: 800kg
certyfikaty: TUV, CE, Wyr. Med.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.