Menu

Składany Stół Do Masażu Reflex

Opis

Prezentowany model jest stołem prostym o zwartej i zrównoważonej budowie z 10-cio stopniowym łamaniem lędźwiowo-krzyżowym. Przeznaczenie tego stołu to masaż tradycyjny, sportowy, refleksologia oraz wszelkie techniki manualne i zabiegi kosmetyczne. Znamionuje się zwartą budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Wycięte panele z przodu i z tyłu stołu zezwalają na ułożenie nóg masażysty pod stołem.
Stoły te pozostały wytworzone z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, wytrzymałego na wyjątkowo częste rozkładanie i składanie, zrównoważonego i komfortowego stołu do wytężonej pracy. Dzięki zaimplementowaniu najnowszych cyfrowych technice obróbki drewna uzyskaliśmy oryginalne i jedyne w swym rodzaju detale wykończeniowe. Każda z części składowych stołu wykonana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Postępowa technologia produkcji pozwala Nam na wykonanie produktu spełniającego najistotniej rygorystyczne normy, stabilnego, arcytrudnie wytrzymałego i niedoścignionego w swojej kategorii cenowej.

Skład zestawu:

- Stół do masażu Reflex,
- zagłówek z regulacją kąta pochylenia,
- pokrowiec transportowy Probag,
- podłokietniki boczne,
- kształtka rehabilitacyjna - wałek,
- wycięte panele w opcji reiki.

cechy techniczne:
Wysokość: od 60 cm do 80 cm
Szerokość: 67 cm
Długość: 180 cm (210cm z zagłówkiem)
Waga: 16 kg (bez wyposażenia)
Obicie: PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. Waga pacjenta: 170kg
intensywna: 800kg
atesty: TUV, CE, Wyr. Med.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.