Menu

Składany Stół Do Masażu Reflex Alu

Cechy produktu

  • Producent Produkt Polski 

Opis

Prezentowany model jest stołem prostym o zwartej i jednostajnej budowie z 10-cio stopniowym łamaniem lędźwiowo-krzyżowym. Przeznaczenie tego stołu to masaż tradycyjny, sportowy, refleksologia oraz wszelkie techniki manualne i zabiegi kosmetyczne. Znamionuje się zwartą budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Wycięte panele z przodu i z tyłu stołu umożliwiają ułożenie nóg masażysty pod stołem.
Stoły te pozostały wykonane z myślą o masażystach poszukujących wytrzymałego, opornego na szczególnie częste rozkładanie i składanie, jednostajnego i wygodnego stołu do wytężonej pracy w ciężkich warunkach takich jak szatnie sportowe, miejsca na zewnątrz budynków, miejsca o podwyższonej wilgotności. Dzięki zastosowaniu najnowszych cyfrowych technice obróbki drewna uzyskaliśmy unikalne i jedyne w swym typu szczegóły wykończeniowe. Każda z części składowych stołu wyprodukowana jest z maksymalna precyzją, jest gładka, miła w dotyku, estetyczna i co najważniejsze bezpieczna. Progresywna technika produkcji pozwala Nam na wykonanie artykułu spełniającego najmocniej rygorystyczne normy, zrównoważonego, skrajnie wytrzymałego i niedoścignionego w swej kategorii cenowej.

Skład zestawu:

- Stół do masażu Reflex Alu,
- zagłówek z regulacją kąta pochylenia,
- pokrowiec transportowy Probag,
- podłokietniki boczne,
- kształtka rehabilitacyjna - wałek,
- wycięte panele w opcji reiki.

atrybuty techniczne:

Dzięki wypracowanym standardom, a także certyfikacji medycznej nasze produkty znamionują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią
Wysokość: od 60cm do 80cm
Szerokość: 67cm
Długość: 180cm (210cm z zagłówkiem)
Waga: 16,6 kg (bez wyposażenia)
Obicie: PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. Waga pacjenta: 170kg
intensywna: 800kg
atesty: TUV, CE, Wyr. Med.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.