Menu

SPA LEŻANKA KOSMETYCZNA AZZURRO WOOD 361A 4 SILN. PODGRZEWANA

Opis

Komfort, a także jakość sprzętu to sprawa priorytetowa dla każdego właściciela gabinetu medycyny estetycznej, profesjonalnego studia kosmetycznego czy day spa.
LEŻANKA KOSMETYCZNA AZZURRO WOOD to wysokiej klasy leżanka, która zezwala na wykonywanie zabiegów kosmetycznych i wszystkich rodzajów masażu. Dzięki elektrycznemu sterowaniu możemy dogodne ustawić leżankę gwarantując komfort zarówno dla klienta i osoby wykonującej zabieg. Klasyczny design i funkjonalnośc mebla sprawiają, iż stanowi on fantastyczny komponent nowocześnie urządzonego gabinetu i spa.
dodatkową zaletą jest możliwość zapamiętania 3 ustawień. Dzięki temu, po wyborze jednego z niech, leżanka automatycznie dostosowuje sie we wszytkich plaszczyznach do wczesniej określonych pozycji. Wybrane ustawienie z łatwością możemy zresetować aby móc na nowo regulować poszczegolne części. Po naciśnieciu przycisku "wyłącz " leżanka wraca do pozycji "zero". Podgrzewany materac jest dopełnieniem funkcjonalności i komfortu.
SUPER JAKOŚĆ!!! 2 LATA GWARANCJI!!!
rozmiary: 208x87x62-81cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.