Menu

Stół Stacjonarny Do Masażu Luna M1

Opis

Leżanki Luna są produktem perfekcyjnym dla gabinetów lekarskich i gabinetów zabiegowych. Sprawdzają się wyśmienicie jako stoły kosmetyczne, stoły do tatuażu i piercing'u, zabiegów mokrych oraz wykonywanych w saunach, a także na terenie basenów itp. Zwarta, kompaktowa budowa zapewnia świetne walory użytkowe oraz wieloletnią trwałość urządzenia. Wysokiej jakości pianka poliuretanowa i miękki materiał obiciowy powoduje, iż pacjent czuje się odprężony i zrelaksowany. Podstawa kozetki tworzona jest z polerowanej stali rdzoodpornej, wytwarzając w ten sposób nieszablonowy towar o arcytrudnej wytrzymałości na warunki pracy jak i na środki użytkowane podczas zabiegów.

Skład zestawu:
- leżanka SPA, kozetka, stół rehabilitacyjny z podstawą ze stali rdzoodpornej Luna M1.
- otwór na twarz z zaślepką,
- 10-cio stopniowe panel lędźwiowo-krzyżowy,
- 10-cio stopniowy panel pozycjonujący,
- wieszak na podkłady higieniczne.

atrybuty techniczne:
Dzięki wypracowanym standardom i certyfikacji medycznej nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią.
Wysokość (regulowana): 67 - 82 cm
Szerokość: 67 cm
Długość: 202cm
Waga: 25kg (bez wyposażenia)
Obicie: PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. Waga pacjenta: 200kg
dynamiczna: 800kg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.