Menu

Stół Stacjonarny Do Masażu SPA Manual Black

Cechy produktu

  • Producent Produkt Polski 

Opis

O produkcie:
kolekcja stacjonarnych stołów do masażu SPA wytworzona pozostała z myślą o gabinetach masażu i salonach SPA & Wellness poszukujących zrównoważonego i prawidłowo produkowanego stołu do masażu i zabiegów kosmetycznych. Stoły z serii SPA w tym model SPA MANUAL, charakteryzują się zrównoważoną i ekstremalnie wytrzymałą konstrukcją z drewna bukowego najwyższej klasy. Cała konstrukcja tworzona jest z drewna bukowego pierwszej klasy (nie występują w nim sęki co zapewnia trwałość stołu choćby przy najintensywniejszych zabiegach).
Stół SPA MANUAL jest stacjonarnym stołem posiadającym pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe, a także 10-cio stopniowy przedni panel pozycjonujący. Znamionuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Zastosowanie obu paneli pozycjonujących zezwala na wykonanie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Pomaga w rehabilitacji dzięki możliwości regulacji obu płaszczyzn. Przeznaczenie tego stołu to rehabilitacja, masaż tradycyjny, sportowy, refleksologia oraz wszelakie techniki manualne jak i rodzaju zabiegi kosmetyczne.

Skład zestawu:
- Stół do masażu SPA Manual Venge,
- zagłówek z regulacją kąta pochylenia.
- otwór na twarz z zaślepką.

atrybuty technologiczne:
Dzięki wypracowanym standardom i certyfikacji medycznej nasze produkty cechują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią

Wysokość: od 60cm do 85cm
Szerokość: 67cm
Długość: 202cm (232cm z zagłówkiem)
Waga: 50kg (bez wyposażenia)
Obicie: PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. Waga pacjenta: 170kg
intensywna: 800kg
atesty: TUV, CE, Wyr. Med.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.