Menu

Stół Stacjonarny Do Masażu SPA Plus Venge

Cechy produktu

  • Producent Produkt Polski 

Opis

seria stacjonarnych stołów do masażu SPA wyprodukowana została z myślą o gabinetach masażu i salonach SPA & Wellness poszukujących stabilnego i należycie wytwarzanego stołu do masażu i zabiegów kosmetycznych. Stoły z kolekcji SPA w tym model SPA MANUAL, cechują się zrównoważoną i skrajnie wytrzymałą konstrukcją z drewna bukowego najwyższej klasy. Cała budowa tworzona jest z drewna bukowego pierwszej klasy (nie występują w nim sęki co zagwarantuje solidność stołu nawet przy najintensywniejszych zabiegach).

Stół SPA Plus jest stacjonarnym stołem mającym pojedyncze 10-stopniowe łamanie lędźwiowo-krzyżowe. Cechuje się zwarta budową, prostotą obsługi i dużą stabilnością poprzeczną. Użycie łamanego panelu lędźwiowo-krzyżowego zezwala na wykonanie szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Przeznaczenie tego stołu to rehabilitacja, masaż tradycyjny, sportowy, refleksologia i wszelakie techniki manualne jak i rodzaju zabiegi kosmetyczne.

Skład zestawu:

- Stół do masażu SPA Plus,
- zagłówek z regulacją kąta pochylenia.
- otwór na twarz z zaślepką.

atrybuty technologiczne:

Dzięki wypracowanym standardom, a także certyfikacji medycznej nasze produkty znamionują się wysokim poziomem bezpieczeństwa, nienagannym wykończeniem oraz wzorcową ergonomią.

Wysokość: od 60cm do 85cm
Szerokość: 67cm
Długość: 202cm (232cm z zagłówkiem)
Waga: 50kg (bez wyposażenia)
Obicie: PVC 1,0mm + PU 30mm T30T HD - ATEST FIRA i EKOTEX
Max. Waga pacjenta: 170kg
dynamiczna: 800kg
atesty: TUV, CE, Wyr. Med.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.